PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191942}
7,4 156
ocen
7,4 10 1 156
Sekai no chûshin de, ai o sakebu
powrót do forum filmu Sekai no chûshin de, ai o sakebu

Wspaniały

ocenił(a) film na 10

Oglądałem już kilka dobrych dramatów romantycznych jak Lalki (Dooruzu) czy Jade Goddess of Mercy. Ale ten jest o wiele lepszy. Bardzo wzruszająca historia o 17 letnim chłopcu i dziewczynie, którzy się w sobie zakochują, lecz na drodze ich szczęścia staje choroba dziewczyny białaczka. Nie będę się rozpisywał na ten temat, bo najlepiej całą historie opowie film, gdy się go obejrzy. Każdy, kto preferuje tego typu gatunek filmowy powinien go obejrzeć. Serdecznie go polecam.

Sokhar

no bez przesady. ten film jest absolutnie uroczy i sama go uwielbiam, ale trudno mi go nazwać lepszym od Lalek - to zuepłnie inna ranga. pomijając kwestie osobistych gustów, Lalki są zdecydowanie lepiej wykonane od strony technicznej, bardziej dojrzałe (w końcu nie ma się co dziwić).
Sekai... jest podaną bardziej wprost historią, przez co jest łatwiej przyswajalny, a Lalki są bliższe poezji niż prozie.
tak czy siak, oba filmy warte obejrzenia:D

ocenił(a) film na 8
Pigulka_Bezsenna

Dokładnie

ocenił(a) film na 8
Pigulka_Bezsenna

Dlaczego przyswajalność ma być wyznacznikiem jakości filmu? :)
Nie można też pominąć kwestii osobistych gustów, bo to przecież właśnie te kwestie, decydują głównie o tym, co nam się podoba, a co decydujemy się odrzucić przy pierwszym podejściu :)
I dlaczego poezja mam być lepsza od prozy? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones