PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122108}
6,4 2 376
ocen
6,4 10 1 2376
Casshern
powrót do forum filmu Casshern

Nie wiem komu dziekowac za to wydanie ale jest skandaliczne, ochydne - 15 minut reklam ktorych nie mozna ominac! I kupcie oryginal... dobrze ze na kompie istnieja metody pominiecia takiego gownianego wydania. A wody kazimierskiej, ktorej reklame widzimy na starcie plyty, przed menu, po menu i jeszcze raz przed filmem naprawde nie kupie :/ Jeszcze troche i beda reklamy miedzy rozdzialami ... Co do samego filmu to zrobiony genialnie, co do tresci to ... powiem tak; Film wystawil moja tolerancje na kino japonskie do granic, ale zobacze jeszcze raz film bo tam sie duzo dzieje.

ocenił(a) film na 10
Mitis_2

co do reklam to są one na prawie każdym DVD i nie ma co narzekać bo to i tak nic nie da. A co do treści to poprostu trzeba ją zrozumieć i przemyśleć, a jest nad czym myśleć...

Madplayer

tak sa, ale bez przesady ... niestety ale appleseed juz nie kupilem bo to samo wydanie, musialem sie postarac o wydanie ktore bardziej mi odpowiada....

Nie narzekam, ostrzegam o z du** wydaniu pelnym reklam ktorych nie da sie pominac. Jest cienka granica miedzy reklama a beszczelnoscia, wydawcy ww DVD przegieli.

Mitis_2

masz racje, to że tych reklam nie da sie pominąć to już prawdziwe chamstwo, w telewizjach takich jak tvn i polsat to rozumiem że jest od pyty reklam i filmy sa nimi przerywane, ale za oglądanie tych telewizji się nie płaci, jak chcesz film bez reklam to płacisz co miesiąc abonament do HBO i masz filmy nie przerywane reklamami, to samo z dvd, nie po to płacisz za oryginalne wydanie filmu na płycie żeby w w kółko oglądać reklamy przed i po filmie bez możliwości ich pominięcia, w końcu tak jak na hbo, płacimy za film nie okraszony w żaden sposób reklamami, nie ważne przed czy w trakcie, płacimy za to żeby był bez, a jeżeli ja płacę za film i żeby go obejrzeć musze wpierw obejrzeć reklame czy mi się to podoba czy nie, to jest to już lekka przesada, chamstwo i bezczelność, aż sie odechciewa oryginały kupować :/

ocenił(a) film na 7
Mitis_2

Mam wydanie Anima gate i wszystkie reklamy bez problemu pominołem na DVD (manta emperor 1). Nie widzę więc problemu z tym wydaniem. Wydaje mi się że inne odtwarzacze także bez problemu pominą reklamy (klawisz next).

Morison

Ja np. mam film "Wyspa" i tam 2x muszę obejrzeć reklamę "Batman - Początek"... Nie da się jej w żaden sposób przewinąć/pominąć itp. ... Żenada... Rozumiem reklamy do wyboru w dodatkach (np. Spi/Spinka mają takie), ale bez przesady...

Mitis_2

Fakt te wszystkie reklamy na początku filmów potrafią nieźle wk..wić człowieka. W końcu za coś się płaci kupując oryginalne dvd. Kazimierską poznałem dopiero kupując jakąś płytkę Visionu i nigdy nie napije się tej wody choćbym zdychał z odwodnienia na pustyni. Jednak czy zastanawialiście się może, że dzięki tym reklamom wydania Vision są nieco tańsze? Zauważ, że te filmy nie kosztują po 60 czy 70 złotych a około 30 - 40 więc te niższe ceny zapewne zawdzięczamy tym wstrętnym reklamom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones