PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122108}
6,4 2 376
ocen
6,4 10 1 2376
Casshern
powrót do forum filmu Casshern

Nie no poprostu wysiadam. Myślałem że to będzie film akcji. Długo zastanawiałem się czy kupić czy nie kupić. No ale że w sklepie był ostatni egezemplarz to w końcu kupiłem. Dłuuuugo podczas oglądania fimu byłem rozczarowany. Akcji praktycznie niewiele. Jednakże po obejrzeniu film w całości stwierdziłem że jest świetny. Po prostu z początku nastawiłem się na oglądanie komiksowej nawalanki a dostałem dość poważny film zrobiony w komiksowej konwencji. Połączenie zabójcze. Muzyka niezwykle subtelna. Tak wtapia się w tło ze momentami prawie jej nie słychać. Powiedziałbym wręcz że idealnie się synchronizuje z akcją filmu. Sam film porusza kwestie człowieczeństwa. Jak dla mnie obraz niezwykle wartościowy. Przy tym bardzo oryginalny. Nie zgadzam się z tymi co piszą że to "banał". G... prawda. W tym filmie jest wiele ukrytych smaczków. Nie wszystko jest wiadomo od razu. Trzeba uważnie oglądać aby się nie pogubić. Oglądanie tego filmu bez "włączonego mózgu" poprostu mija się z celem. Polecam ten film każdemu. Jednakże nie nastawiajcie się na rozrywkę. To film na myślenie. No i nie trafi do każdego. Przesycony jest japońską mentalnością i typowym dla japońców klimatem. Do tego specyficzna oprawa graficzna i akcja która momentami jest jak z teledysku. To film trudny i nie dla każdego. Ale polecam. Oceniam 10/10.

ocenił(a) film na 10
Wolverin

Podpisuje sie pod tym calkowicie! Niestety takie filmy przypadna do gustu tylko nielicznym a przez to nie produkuje sie ich wiele :(

DarkOne

I ja również się podpisuję choć dałem 9/10, orginalny,niezwykły,genialny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones