PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122108}
6,4 2 376
ocen
6,4 10 1 2376
Casshern
powrót do forum filmu Casshern

MUZYKA

ocenił(a) film na 7

Co do Muzyki w tym filmie to jest wręcz genijalna!a film całkiem dobry polecam.

ocenił(a) film na 10
masterdan

Musze przyznać Ci racje :) muzyka mnie zachwyciła. Film sam w sobie spektakularny i ciekawy :) Mi naprawde przypadł bardzo do gustu !

użytkownik usunięty
Mantou

psycho-sadomasochości

użytkownik usunięty
Mantou

Mnie zachwyciło, jak można puszczać pętle po jakieś 2-3min... A film byłby dobry, gdyby nie był tak zamotany i przesycony niektórymi bezsensownymi efektami. I albo sam byłem zamotany o 6 rano, albo morał płynący z filmu mówi, że nie należy walczyć nawet o własną wolność :| Sory zabory, ja się nie zgadzam...

Żeby nie było, że wszystko było IMO źle, niektóre rzeczy naprawdę mi się podobały - sam pomysł na film jak dla mnie genialny, pomijając te cholerne efekty est co podziwiać od strony wizualnej, ale to go niestety w moich oczach nie ratuje.

ocenił(a) film na 10

Raczej chodzilo o to, ze walcza ze soba 2 strony i obie mowia ze trzeba walczyc, co ma wzbudzic raczej odraze do walki, bo byla to obustronna hipokryzja. Obie strony mowily ze walcza bo druga strona wczy, obie walczyly o wolnosc, obie mowily jak beznadziejna jest druga strona. I to co rzucilo mi sie w oczy, to , ze obie strony mialy flagi kojarzace sie z 3 rzesza. jak nie kształte, to kolorystycznie

ocenił(a) film na 10
masterdan

muzyka idealnie pasuje do filmu, perfekcyjnie

ocenił(a) film na 2
masterdan

Dla tych co mają dobre ucho dało się słyszeć w filmie jeden z OST'ów z anime Bleach co jest moim zdaniem jest sprawą "okropną" . Mogli by stworzyć muzykę do filmu a nie brać z innego dzieła .

ocenił(a) film na 8
Maronsan

na pewno były 2 ost'y z bleach'a... o ile nie więcej

ocenił(a) film na 8
masterdan

Była też Sonata księżycowa Chopina.

Amarock

"Moonlight Sonata" owszem, ale jej autorem jest Ludvig van Beethoven :)
Pojawia się ona - jeśli mnie pamięć nie myli - dwa razy w filmie.
I tak samo pięknie brzmi ;)

PS. Rzeczywiście muzyka w tym filmie jest niesamowita. Zwłaszcza w scenach walki jest dobrym uzupełnieniem akcji.

ocenił(a) film na 8
haruka13

Oczywiście, że Beethovena. Z rozpędu chyba napisałem. :)

ocenił(a) film na 9
masterdan

Zawsze byłem zdania że muzyka robi połowę roboty w filmie i tak jest też w przypadku "Casshern". Doskonałe uzupełnienie doskonałego filmu, scena gdy neo-sapiens odnajdują zamek czy ostatnie ujęcia powodują u mnie ciarki na plecach. Słucham regularnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones