PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299508}
7,9 289
ocen
7,9 10 1 289
Ashita no kioku
powrót do forum filmu Ashita no kioku

Chciałabym sie dowiedzieć czy ten film jest gdzieś dostępny w polsce , szukam go juz od jakiegoś czasu i nie mogę znależć, prosze o pomoc!

kozioleczka

Niech mnie pani nie rozśmiesza.
W Polsce kino japońskie z zasady nie jest dostępne!

Ogami_Itto

Podsumujmy:
Kitano - Hana-Bi, Brother, Lalki,
Kurosawa - kolekcja (wow, co za cena, co za wydanie..), Ran, Sobowtór ('nowość' w pozycjach japońskich, czyli sprzed paru miesięcy)
Miike - Nieodebrane połączenie, Gra wstępna
Nakata - Ringu, Ringu 2, Dark Water
Miyazaki - Mononoke Hime, Spirited Away, Hauru no ugoku shiro (Ruchomy zamek.. Howla? Hauru?...ech...)
Neko no ongasehi - Narzeczona dla kota
Dragon Ball nie liczę, bo nie wiem jak to stoi
Satoshi Kon - Paranoia Agent, Rodzice chrzestni z Tokio
GTO, i jeszcze parę innych seriali i filmów anime (Cowboy Bebop, GITS-y, Akira, Steamboy, , Metropolis i takie tam), lecz nie o to nam chodzi już prawda?
no i pewnie o czymś zapomniałem (kino akcji s-f w stylu CASSHER-a, RETURNER-a, thirllery a la BATTLE ROYALE, czy wojenny FURYO NAgisy Oshimy i jeszcze jego dwa 'zboczone' filmy), ale za wiele to tego nie będzie
żadnych w rodzaju Crying Out Of Love, Shinku, Grobowca świetlików (remake?), czy czegoś w opraciu o prozę Yukio Mishimy
a pan od jakiegoś dystrybutora powie, że to się im nie opłaca, bo wszyscy to mają w pirackiej wersji,.... czad, ale ja nie mam..., zresztą do dziś wnerwia mnie, jak kupuję za normalną cenę, a potem mi obniżą (zawsze potem)...

kozioleczka

Oczywiście ! A ty, koles nie odzywaj się lepiej! Polecam stronę www.osloskop.net - tam jest ten film!

cherry_12

...Jest tylko napisów PL brak............

Radloc

tak. napisy są, ale tylko english language. mi akurat to nie przeszkadza, chociaż nie ukrywam, że wolałbym przetłumaczone ;]

Renholder

Uprzejmie donoszę, że napisy już są.

kozioleczka

hej! wiecie gdzie jeszcze można zdobyć ten film? strasznie chciałabym go obejrzeć...

ocenił(a) film na 8
annamariat3

nie jest nieosiągalny,ale fakt,że ciężko trochę znaleźć;)
annamariat3 - jeśli dalej szukasz tego filmu, odezwij się na pw

ocenił(a) film na 10
elbari

ja jestem zainteresowany. NIE MOGE TEGO ZNALEZC NIGDZIE a z torrentow nie sciagam , ( chomikuj)

ocenił(a) film na 8
FastSurvival

odezwij się na moje gg 2213643

ocenił(a) film na 10
elbari

uprzejmie informuję , iż niestety nie korzystam z tego komunikatora. Czy posiadasz skype?

ocenił(a) film na 8
FastSurvival

nie mam,
to pisz na maila elbari@wp.pl

ocenił(a) film na 10
elbari

ok

ocenił(a) film na 10
kozioleczka

CDA :) choć nie wiem czy pytanie aktualne ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones